Adet görmek, testlerin negatif çıkması ve kıyafetler varken ilişki yaşamak hamilelik ihtimalini ortadan kaldırıyor mu?

Merhaba! Adet görüyor olmak ve şüpheli iliskiden 4 ay sonra yapılan idrar testinin negetif tek cizgi çıkması ve kadının iliski esnasında giyinik olması gebelik ihtimalinin olmamasina yeterli sebepler midir?

Tahlil.com Cevabı : Evet. Tüm söylediğiniz bulgular hamile olunamayacağı lehine.