Adet görmem gereken tarihten 4 gün sonra bile hamile olsam cıkarmıydı

merhaba 09/03/2014 tarihinde adet görmem gerekiyordu fakat bugun 18/03/2014 ve halen adet görmedim ama 14/03/2013 ratihinde kan testi yaptırdım negatif cıktı... önümüzdeki günlerde tekrar yaptırmak gereklimi test yoksa adet görmem gereken tarihten 4 gün sonra bile hamile olsam cıkarmıydı

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün içinde adet olmaz ise testi yeniden yapmanızı öneririz..