Adet günüm belli olmuyor

Peki hocam ayrıca sunu da sormak istiyorum. Adet günüm belli olmuyor 20 yasindayim gectigimiz ay 12 sinde adet olmustum sporcu oldugum icin adetim gecikebilirmi nisamlim da zevk suyunun geldigini hissetmedigini söylüyor icime bosalma da olmadı.

Tahlil.com Cevabı : Son adet tarihinizden 45 gün sonra test yapmanızı öneririz..