Adet günüme 9 gün varken yapılan Beta HCG testimi değerlendirir misiniz?

kan tahlilimde wbc 29.66 çıktı bhcg tahlilimde ise 17 .03 çıktı dr bana hamile olabileceğimi söyledi 2 gün sonra tekrar test yapmamı istedi ben 03.10.2012 tarihinde tekrar kan tahlili yaptırdım ve sonuç 0.100 çıktı . bu değerin düşmesinde kanımdaki yükselen mikrop olabilirmi yada hamile olabilirmiyim adet günüme daha 9 gün var aydınlatırsanız beni sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Adet gününüze daha 9 gün varken yapılan Beta HCG testi hiç bir şey göstermez, bunu bile bile isteyen doktorun da bilgisinden kuşku duyarız, wbc yüksekliği de bir enfeksiyon geçirmekte olduğunuzu akla getiriyor.

l****** :

beta hcg değeri 2 günde 17.den 0 100 e düşermi

Cevap:

Her iki deger de zatenhamile diyebilmek adına yuksek değil Düşmesi de çok anlamlı değil 17 zaten yeterince yuksek bir deger degil

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.