Adet günüme daha 10 gün var, kan testi yaptırdım beta hcg 102 çıktı ve doktor bana hamilelik var ama dış gebelik olabilir dedi

 Adet günüme daha 10 gün var ama cuma günü kan testi yaptırdım beta hcg 102 çıktı ve doktor bana hamilelik var ama dış gebelik olabilir dedi testi tekrarladık bugün 14,88 cıktı ve bebek tam tutunamamıiş dedi bilgi verirseniz sevinirim hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerinizi ve durumunuzu incelediğimizde kimyasal gebelik geçiriyor olabileceğinizi düşündük..Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?