Adet gününe 3 günüm var pazar günü gebelik testi yaptım pozitif cıktı pazartesi kan tahlili yaptım 18'91 cıktı?

Adet gününe 3 günüm var pazar günü gebelik testi yaptım pozitif cıktı pazartesi kan tahlili yaptım 18'91 cıktı değerlerim bugün karın sancısı ve kötü renkte akıntı oldu şimdi orucumu açtım tekrar test yaptım tek çizgi çıktı ne yapmam gerek?��

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz hamileliği destekliyor. Regl gecikmesi yaşanırsa kanda gebelik testini tekrar ettirerek durumu netleştirebilirsiniz.