Adet kanamamın ilk üç günü az oldu. Sonra normale döndü. Sizce normal mi?

 Adet bitiminden 1 hafta sonra ilişkiye girdim korunmasız. ve tam 1 hafta sonra kanamam oldu 1-3 gün sürdü ve çok az. 3.günden sonra normal adet gibi kan geliyor sizce normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaman normal düzenine girdiyse sorun görünmüyor. Ancak ilerleyen zamanlarda adet tarihin ve kanama yoğunluğun çok düzensiz olursa doktora görünmende fayda var.