Adet olduğum günün gecesinde iki kez ters ilişkiye girdim. Hamile olabilir miyim?

Adet olduğum günün gecesinde iki kez ters iliskiye girdim. İcime geldi. Adetim normalde 7 gün sürer, 3 gün sürdü. Hamilelik ihtimalim var mıdır? Okuduğum yerlere terste %8 ihtimal olduğu ve adetliyken hamile kalınamayacağı söyleniyor. Üstelik vajinamı da peceteyle kapatmıstım? İhtimal olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Sperm vajinaya temas etmemişse hamilelikten söz edilemez.