Adet oldum, adetim bittikten sonra ilişkiye girdik ancak korunduk

merhaba ben 24.04.2013 gününde adet oldum adetim bittikten sonra ilişkiye girdik ancak korunduk fakat bende mide bulantısı .yorgunluk .uyku eylimi var bugün test yaptırdım beta hcg sonucu 0.02 çıktı acaba hamileyim? yada hamile olup üstüne adet görme durumu varmış öyle bir durum olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz negatif. Hamile değilsiniz.