Adet oldum ama hala şüpheleniyorum. Gebelik testi yaptırmalı mıyım?

Hocam merhaba. Bi sorum olacak. Nisanlimla vajina yoluyla bi iliski yasadik disari bosaldi icime bosalmadi. Adetim bittikten 3 gun sonraydi. Ben pco hastasiyim adetlerim hep duzensizdir. Iliski sonrasinda 25 gun sonra adet oldum ama 5 gün gecikmeli. Gebelik testi yaptirmadim. Hamilelik belirtisine benzer hicbi bulgu yok. Herzamanki gibi adet de gordum. Kanam az degil ve agriliydi. Ben de su zevk suyu olayindan korktum ve asiri stres yaptim. Gebelik testi yaptrmalimiyim ? Hamile olma ihtimalim var mi ? Tesekkür ederim. En kisa sürede cevabinizi bekliyorum lütfen okuyun.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası normal bir adet kanaması görmüşsün. Bu durumda hamilelik ihtimalinden bahsedemeyiz. Gene de içim rahat etmedi diyorsan idrar da gebelik testi yaptırabilirsin.