Adet olmadım, idrar testi yaptırdım negatif çıktı.

Merhaba 26 nisanda adet oldum.24 mayısta olmalıydım olmadım.30-5-6-8-12 mayıs doğurganlık.10 mayıs yumurtlama ve 16-19-20-23 mayıs normal günlerde ilişkiye girdik. Ve devamı. 29 mayısta idrar testi negatif. Hast kan testi yaptım beta hcg 2.7 negtf. Hala adet olmadım umut varmı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni