Adet olursam hamilelik riski ortadan kalkar mı ?

 Dün erkek arkadaşımla sürtünmeyle çıplak olarak temasımız oldu ve kalçamın üstüne boşaldığını söyledi vajinama akmış olabilir. Peçeteyle ve hemen suyla temizlendim korkuyorum. temmuz 7 de adet oldum 5 gün var. hamile olabilir miyim. adet olursam hamilelik riski ortadan kalkar mı ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli görülen bir adet kanaması hamilelik riskini ortadan kaldırır.