Adet sancısı var ve yogun bı sarı akıntı gelıyor bunun sebebı neden?

sevgılımın adet sancısı var ve yogun bı sarı akıntı gelıyor bunun sebebı neden ve vajınasında kasıntı var özel bolgeler ıcın krem kullanıyor fakat daha adet olmadı sarı akıntı gelıyor sadece

Tahlil.com Cevabı : Akıntı ve kaşıntı nedeni enfeksiyon  olabilir, bir kadın doğum uzmanına muayene olun.