Adet süremi bir gün geçince tekrar kan testi yapıldı 73.4 çıktı. Bu kadar az değerlerin artması normal midir.Herhangi ağrım ve kanamam yok.

Merhaba 31 günde adet olan bir bayanım.02/09/2014 de aşılama yapıldı.16/09 de beta hcg sonucu 11.2 çıktı, 2 gün sonra testi tekrarladık 16 çıktı. adet süremi bir gün geçince tekrar kan testi yapıldı 73.4 çıktı. Bu kadar az değerlerin artması normal midir.Herhangi ağrım ve kanamam yok.

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normale göre az artış göstermiştir, sağlıklı bir gebelik olma ihtimali düşüktür..