Adet tarihime 7 gün kala kan tahlilinde 2.62 çıktı değer. geçen ay hep 0.01 çıkmıştı. bu anlamlı bir gelişme mi acaba?

merhaba adet tarihime 7 gün kala kan tahlilinde 2.62 çıktı değer. geçen ay hep 0.01 çıkmıştı. bu anlamlı bir gelişme mi acaba?

Tahlil.com Cevabı : Uygun zamnalarda gebelik testi yaptırmıyorsunuz anlaşılan, gereksiz zaman ve para kaybından başka size bir şey getirmez, bu konuda biraz vakit ayırıp sitemizdeki yazıları ve uyarılarımızı okuyun