Adet yaklaşık 5 gün sürdü.Bu ay ki adeti normalde 18 eylül veya 19 eylül gibi olmasi gerekir iken yaklaşık 6 gün gecikti.?

+++++++++ Adet yaklaşık 5 gün sürdü.Bu ay ki adeti normalde 18 eylül veya 19 eylül gibi olmasi gerekir iken yaklaşık 6 gün gecikti. Bizde 18 eylülde gebelik testi yaptik ve negatif çıktı. korkuyoruz hamile olmasindan.yaptigimiz test iliskiden 40 gün sonrasina denk geliyor. Test dogrumudur

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırın.