Adet zamanım geçti ancak hala ağrı ve yanma var. Neden olabilir?

Merhaba hocam sat tarihime yakın kasıklarımda yanma ve ağrım vardı gebelik düşündüğüm için ondan olabileceğini düşünmüştüm.Ancak dönemim zamanında oldu ve geçti hala daha ara ara ağrılarım var yanmayla birlikte bunun sebebi ne olabilir?.şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu veya kadın hastalıklarıyla ilgili bir problem olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..