Adeti bir gün gecikti. Sonrasında adet oldu. Hamile olabilir mi?

Merhaba hocam Yaşımız 21 , kız arkadaşım her 21 günde bir adet olmaktadır.. Bu gün sayısı 22 oldu ve adet olmadı.. Yani adet 1 gün gecikti.. Ve biz o gün de Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.. Sonrasında bu gün sayısı 30 oldu ve 30. günde adet oldu.. Hamilelik riski nedir ? Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.