Adeti bugün olmam gerekirken olmadım. Test için erken mi?

 Merhaba hocam bugun adet gunum ama adet olmadım kan testi yaptırdım 0.0 cıktı adet sancası gibi sancılar çekiyorum sizce kan testi icin biraz beklemelimiydim tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sorunuz kan da gebelik testi ise adet gecikmesi 1 haftadan fazla olduğunda yapılmasını tavsiye ederiz. Daha net cevaplar alabilirsiniz.

f************ :

hocam benim adedim 9 gün gecikti hala olmadım ve kan testi yaptırdım ve 0.5 cıkt negatif fakat hala kasıklarıma bıcak gibi batıyo sık sık wc ye giriyorum vajinamda kasıntı başladı dayanamıom bazen ve korkuoyurm sencee nedir bunlar ?10 aydır korunmuyorus bebek istiyorus

Cevap:

İdrar yollarında enfeksiyon olabilir, idrar tetkiki yaptırmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.