Adetim 1 gün gecikti panik oldum biraz. Şimdiden teşekkürler. iyi günler.

Merhaba, pen*s ve vajina teması olmadan, ele bulaşan zevk suyunun vajinayla teması ile gebelik mümkün olabilir mi? Kanda gebelik testi, ilişkiden 11 gün sonra doğru sonucu verir mi? Adetim 1 gün gecikti panik oldum biraz. Şimdiden teşekkürler. iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Sperm hücrelerinin bu şekilde vajina ile teması az da olsa gebelik ihtimali doğurabilir. Adetinizde bir hafta ya da üstünde gecikme olursa test yaptırın.