Adetim 1 hafta gecikti eczacım tarlusal verdi yine olmadım şimdi bn gidip kan testi yapayım mı ?

Adetim 1 hafta gecikti eczacım tarlusal verdi yine olmadım şimdi bn gidip kan testi yapayım mı yoksa 1 hafta daha mu bekleyeyim iki kere test yaptım negatif cıktı ben adet gecikmemi 1 ayın içinde 2 kere ertesi gün hapı içmeme bağlıyorum ama 8 gün oldu hala olmadım sizce napmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?