Adetim 1 hafta gecikti. Hamilelik belirtilerinin bazıları var. Mesela kendimi çok yorgun hissediyorum, sürekli acıkıyorum, sürekli uykum geliyor, midem bulanıyo

Adetim 1 hafta gecikti. Hamilelik belirtilerinin bazıları var. Mesela kendimi çok yorgun hissediyorum, sürekli acıkıyorum, sürekli uykum geliyor, midem bulanıyor ancak kusma yok. Duygularımda ani değişimler oluyor ve midemde bi ağırlık hissediyorum. Oturup kalkarken zorlanıyorum. Hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bilim  adamları boş yere gebelik testini bulmamış zamanında.Bu işlere kafa yorana kadar bir gebelik testi yaptırsanız da boş yere siz de biz de kafamızı meşgul etmesek.