Adetim 10 gün gecikti hamilelikten şüphelendiğim halde tarlusal adet söktürücü içtim gebelik testi yapsam sonucu etkiler mi?

 Adetim 10 gün gecikti hamilelikten şüphelendiğim halde tarlusal adet söktürücü içtim gebelik testi yapsam sonucu etkiler mi ilaç?

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz bir doktora muayene olmanız, gebelik varsa eğer yaptığınız olumsuz sonuçlar doğurabilir.Hamile iseniz zaten test sonucu bunu gösterecektir.