Adetim 10 gün gecikti. İdrarda gebelik testi yapıldı. 2 çizgi çıktı. Hamilelik var mı?

Adetimin 10 gunu gecti gebelik test yaptım 2 cizgi cıktı ne kadar doğru olabilir ve yanılma payı varmıdır

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...