Adetim 13 gün gecikti evde test yaptım hepsinde 9 test kadar çift cizgi çıktı

Öncelikle merhaba adetim 13 gün gecikti evde test yaptım hepsinde 9 test kadar çift cizgi çıktı ama yarım saat sonra silindi 5. Günde kan tahlili yaptırdım 0.1 çıktı ilk oglumdada çok geç çıkmıştı bugün 13 gün test yaptırsam sonuç kesin çıkar mı daha bekleyim mi bu ara yumurtlamam adet dönemine 4 gün varken oldu sanırım

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif, yani gebelik yok.Bu durumuda doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmaya gerek yok.