Adetim 13 gün geçikti. sevgilimle içine boşalmadan bir ilişki yaşamıştık. kan tahlili yaptırdım

 Adetim 13 gün geçikti. sevgilimle içine boşalmadan bir ilişki yaşamıştık. kan tahlili yaptırdım bu gün beta hgc değeri <1,2 yazıyordu negatif yazıyordu sonuçta da ama hala adet olmadım testin yanılma payı var mıdır adetimin üzerinden 13 geçmesi test için doğru bir zamanlama mıdır ? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun.Hamilelik ihtimali yok.Merak etmeyinTesti uygun zamanda yapmışsınız.