Adetim 1.5 ay kadar gecikti. idrardan gebelik testi yaptım 2 kere negatif çıktı. adet söktürücü aldım ve adet oldum. Hamile miyim?

Merhaba, Temmuz sonunda erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, içimde boşalma olmadı. Adetim 1.5 ay kadar gecikti. idrardan gebelik testi yaptım 2 kere negatif çıktı. adet söktürücü aldım ve eylül 14'te adet oldum fakat göğüslerim hala şiş. gebe olma ihtimalim var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra regl olduğunuz için hamilelikten söz edemeyiz ancak adet gecikmesi bazı hastalıkların habercisi olabilir. O nedenle bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyoruz.