Adetim 15 gün geçti test yaptım sonuç 310 çıktı 3 gün sonra tekrra yaptırdım 1189 çıktı hamilemiyim?

 Adetim 15 gün geçti test yaptım sonuç 310 çıktı 3 gün sonra yeniden yaptırdım 1189 çıktı hamile miyim? Hamileysem dogru gidiyor mu hamilelik?

Tahlil.com Cevabı :

Evet hamilelik bulgusu sonucunuz.Tahlil sonuçlarından Beta HCG değerindeki artış hamilelik yönünde bilgi veriyor. Bu aşamada yapılacak ultrason muayenesinde gebelik kesesinin de görülmesi ile kesin hamilelik tanısı koyulacaktır.