Adetim 2 gün gecikti ama bugün hafif lekelere gibi açık renkte kan geliyor sizce neden böyledir. Şimdiden teşekkürler?

Bugün yapılan kan testinde Hcg değeri 10.6 çıktı acaba hamile miyim? Aynı zamanda adetim 2 gün gecikti ama bugün hafif lekelere gibi açık renkte kan geliyor sizce neden böyledir. Şimdiden teşekkürler?

Tahlil.com Cevabı : Henüz bir şey söylemek için derken. Adet gecikmeniz 1 haftadan fazla sürerse kan da hcg değerinize bir kez daha baktırmanızı öneririz.