Adetim 2 gün gecikti kan testi yaptirdim 17.66 cikti acaba hamilelik var mi?

Adetim 2 gün gecikti kan testi yaptirdim 17.66 cikti acaba hamilelik varmi?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz pozitif fakat hamilelik olup olmadığı ancak ultrasonla muayene sonrası söylenebilir.

s********** :

İyi aksamlar hocam ablam hamile kalmak istiyor ve adeti 3 hafta gecikti kahverengi lekeler geliyo sizce hamilemi

Cevap:

Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi yaptırmadan da hamilelik yönünden bir bilgi almak mümkün değildir.ihttp://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

d************ :

Merhabalar.benimde buna benzer bir sorum var.adetim 10 gün gecikti ilşkiye grmedik.sadece sürtünme yoluyla bir ilşki oldu.gebelik testi yaptım 1 çizgi çıktı yani negatif ancak 15 gün geçti hala adet olmadım.karın ağrım ve karın şişkinliğim var.hamile olma ihtimalim hala var mı merak ediyorum?

Cevap:

Eğer sperm bulaşmadıysa vajina kısmına hamilelikten söz edemeyiz. ޞikayetlerinizin başka nedenleri olabilir. Doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.