Adetim 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım. Beta-hcg değerim 484 çıktı.Doktora gittim daha erken olduğu için bebek gözükmez dedi?

Adetim 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım. Beta-hcg değerim 484 çıktı.Doktora gittim daha erken olduğu için bebek gözükmez dedi. bende tekrardan kan testi yaptırıp b-hcg nin ne kadar yükseldiğine bakmak istiyrum.5günde ne kadar yükselmesi gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Şu aşamada Beta Hcg yaptırmanız çok anlamlı değil Doktorunuzun yapacagı ultrason muyenesini beklemeniz uygun olacak