Adetim 21 gün gecikti kanda test yaptım beta hcg değeri <2 çıktı. Referans aralığı ise mlu 0-5.3 yazıyor, hamile miyim?

Adetim 21 gün gecikti kanda test yaptım beta hcg değeri <2 çıktı. Referans aralığı ise mlu 0-5.3 yazıyor. hamile miyim? Lütfen yardım devamında ise haftalık program yazıyor en altta ise erkek <3 yazıyor hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....