Adetim 4 gün gecikti bugün evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı?

iyiakşamlar adetim 4 gün gecikti bugün evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı sonra hastanede test yaptırdım değer 303 çıktı fakat negatf yazıyodu.Ama burda buna yakın değerler genelde pozitif olarak değerlendirilmiş tekrarmı kan testi yaptırayım hamilemiyim değilmiym..

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinden bahsediyorsanız, 303 gebelik belirtisidir.