Adetim 4 gun gecikti geciktirici kullanmak icin ve hamile olma olasiligim oldugu icin kan testi yaptirdim.

Merhabalar. Adetim 4 gun gecikti geciktirici kullanmak icin ve hamile olma olasiligim oldugu icin kan testi yaptirdim. HCG degerim 0.214 cikti fakat sonucu bakan saglik ocagindako ebe dollenme oldugunu kan testinin tekrarlanarak takip edilmesini soyledi .hamilelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir..