Adetim 5 gün geçti gebelikten şüphe ediyorum bazı belirtilerde var idrar testi yaptım negatif çıktı?

Adetim 5 gün geçti gebelikten şüphe ediyorum bazı belirtilerde var idrar testi yaptım negatif çıktı benim merak ettiğim bazı kadınlarda idrar testinden çok zaman geçmeden belli olmadığı oluyormu ilk çocuğumda da 10 gün sonra ve silik bir şekilde çıkmıştı?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG adı verilen kan testi daha duyarlıdır.Bir de bu testi yaptırın.