Adetim 6 gün gecikti. 2 kez İdrar tesi yaptım silik çizgi çıktı.Beta HCG 16.97.

Adetim 6 gün gecikti. 2 kez İdrar tesi yaptım silik çizgi çıktı. Bugünde emin olmak için kan testi yaptırdım. Beta HCG 16.97 çıktı. Doktor şüpheli gebelik kistte olabilir dedi. Hamile miyim acaba yoksa başka bir sorun olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Önümüzdeki süreçte yapılacak tahlilleri bekleyin.