Adetim 6 gün gecikti bugün oldum ama kasık sancım var acaba hamile miyim?

 Adetim 6 gün gecikti bugün oldum ama kasık sancım var acaba hamilemiyim 3.gün gidip tahlil yaptırdım beta hcg 0.100 çıktı bunun anlamı nedir yardımcı olursanız sevinir

Tahlil.com Cevabı :  Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.Tahlil.com doktorlarının sizin için hazırladığı GEBEMATİK ile hamile olup olmadığınızı öğrenmek için tıklayınız...

k********* :

Merhaba eşimin başka bir ilşkisinden ötürü yaptırdığım testler 70 once en son eşimle birlikteliğim .mikrobiyoloji kültür vainal sürüntü numune türü; vajinal sürüntü - kültür sonucu patojen bakteri üremedi 0-0 gram boya laktobasil spp görüldü: - seroloji vdrl rpr negatf anti hiv 1/2 : - 014 negatf

Cevap:

Sonuçlarınızda problem görünmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.