Adetim 7 gün gecikt her ay düzenli gelirdi 1aydır oligofer fol kullanıyorum

 Adetim 7 gün gecikt her ay düzenli gelirdi 1aydır oligofer fol kullanıyorum bunun bi etkisi olabilir mi yada hamilelik ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?Belirttiğiniz ilaca bağlı adet gecikmesi pek mümkün görülmüyor.