Adetim 7 gün geçti dün idrar tahlili yaptım ikinci cizgi rengi biraz soluk çıktı

Adetim 7 gün geçti dün idrar tahlili yaptım ikinci cizgi rengi biraz soluk çıktı hamilemiyim .hamile isem ne yapmam gerkiyor tecrübesizim yardım edin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG testi, gebe olup olmadığınız konusunda çok daha net bilgi verecektir.