Adetim biteli 6 gün oluyor ama karın ağrısı bel ağrısı devam ediyor . Üstüne görme dedikleri mevzu bu şekilde olabilir mi?

Hocam düzenli adet gören bir bayanım. Geçtiğimiz ay 23 ünde olmam gerekirken 18 inde oldum. Yaklaşık beş gün kadar erken . Adetim biteli 6 gün oluyor ama karın ağrısı bel ağrısı devam ediyor . Üstüne görme dedikleri mevzu bu şekilde olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme kanaması adet kanamasından çok farklı olup kısa sürelidir ve az miktarda olur.
Üstüne görme ancak hamilelik durumunda görülebilen nadir bir durumdur.
Sizinki klasik bir adet görme olayıdır.