Adetim bitti ama içimde yine şüphe var hamile olabilirmiyim?

Eşimle ilişkiye girdik ama içime boşalmadı daha sonra adet gördüm normal kırmızı renkte. Adetim bitti ama içimde yine şüphe vardı nette okuduğum karbonat ve çamaşır suyu testini denedim köpürdü. hamile olabilir miyim bu testler ne derece doğru

Tahlil.com Cevabı : Bu yöntemler ne kadar güvenilir bilmiyoruz. Kesin sonuç için kanda gebelik testi yaptırmalısınız.