Adetim bugun bitti zevk suyuyla yaşadığım ilişkiden 1 gün sonra adet oldum

Adetim bugun bitti zevk suyuyla yaşadığım ilişkiden 1 gün sonra adet oldum ondan 3 gün önce de ertesi gün almıştım gebelik testini şimdi yaptırsam doğru çıkar mı yada 1 gün sonra mı yapıyım adetim bitti ve 6 gün sürdü ne zaman yaptırmalıyım testi

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz test yaptırmanıza gerek yok.