Adetim bugün itibariyle 12 gün gecikti. 2 gün önce kan testi yaptırdım bugün sonucu aldım. sonuç şöyle : Beta-hCG > 15000.00 yorumlayabilir misiniz ?

merhaba adetim bugün itibariyle 12 gün gecikti. 2 gün önce kan testi yaptırdım bugün sonucu aldım. sonuç şöyle : Beta-hCG > 15000.00 yorumlayabilir misiniz acaba ? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik bulgusu sonucunuz.