Adetim çok düzenliydi. Olmayınca idrar testleri yaptım negatifti.

mrb.adetim çok düzenliydi.olmayınca ıdrar testlerı yaptım negatıftı. altıncı gunu kan testı yaptım negatıftı.9 gun doktora gıttım alttan muayene oldum ıncelettım kese goremmedıler ve ben adet olmuyodum.hıç bırsey cıkmadı kıst ıltıhap vs gb.gızlı hamılelık veya yenı olusum olabılır dedı.sızce neyım

Tahlil.com Cevabı : Muayene ve test sonuçlarına göre hamile olmadığınız kesin. Adet gecikmesinin nedenleri için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni

t********** :

bugün pembe bişey gelmiş adet olmadan önce hep öyle bişey geliyormuş adet mi olacak? çok korkuyorum bu durumdan hamileyse diye :( özel hastanelerde 18 yaş sınırı varmı böyle bir test için veya öyle bir şey çıkarsa aldırmak için :( çok pişmanım bidaha hiç bişey yapmicam ya:(

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

t********** :

mrb. kız arkadaşmla haftada 2-3 kere ters ilişkiye giriyoruz 17 yşnda kendisi 10 gün adeti gecikti.1-2 haftadırda grip veya nezle.okul sınav stresi sınıf geçme stresi bu aralar çok yogun.en son 2 martta olmuştu.Adet olmdn önce karın ve gögs şişkinligi oluyodu oldu ama adt olmadı.hamilemidir sizce :(

Cevap:

Gebelik testi yaptırın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.