Adetim gecikti ancak tüm belirtiler var. Hamile olabilir miyim?

Adetim gecikti ve 1 haftadır göğüslerim ağrıyor, dün adet olacakmışım gibi karnım baya ağrıdı ve geçti, karnım şiş .. sizce belirti var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz 1 haftadan fazladır devam ediyorsa gebelik testi yaptırabilir veya bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.