Adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

Yaklaşık 7 ay kadar yasmin ile korundum.sonrasinda doğal oldugunuz söyleyen doktorum qlarista kullanmami onerdi.qlarista kullandigim ilk ay 2 gun cok az regl oldum.ikinci ay yok denecek kadar az.ucuncu ay 19 unda olmam gerekirken 12 gun gecikti.bugun beta HCG 3 cikti? Ama idrar testi negatif

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik için düşük. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805