Adetim gecikti ve Beta HCG değerim 0.100 çıktı. Hamile miyim?

6 şubatta adet oldum.kasıklarda şiddetli ağrıyla dr gittim.idrar enfeksiyonu die ilaç verdi.onun sonrasında küçük et parçası düşürdüm.düşük olabilirmi?3martta adet görmem gerekirken olmadım.akşamına kan testi yaptırdım 0.100 çıktı.normalde adetim 1gün sekmez.ancak bugünde adet olmadım.gebe olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz hamile olmadığınızı söylüyor. Ancak adet gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.