Adetim gecikti ve kan testi sonucumda Beta HCG değerim 0.100 çıktı. Hamile miyim?

Hocam ben adet duzensızlıgı hıc yasamadıgım halde subat 24 te adet olmam gerekırken hala olmadım adetımden 6 gun sonra kan estı yaptırdım sonuc 0.100 cıktı doktor hamıle olmadıgımı soyledı 3. ve 5. gecıkme gunlerımdede ıdrar testı yapmıstım negatıf cıktı hamıle olabılırmıyım..

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz hamilelik yok demiştir..Bütün testleriniz de negatif çıkmıştır, bizim ne dememizi bekliyorsunuz..