Adetim gecikti yaklaşık 5-6 ay kadar once ıcıme boşalmıştı partnerim o zamandan beri hiç yapmadık hamıle kalma şansım şuanda var mı

adetim gecikti yaklaşık 5-6 ay kadar once ıcıme boşalmıştı partnerim o zamandan beri hiç yapmadık hamıle kalma şansım şuanda varmı

Tahlil.com Cevabı : 5-6 ay önce yaşadığın bir ilişkiden hamile kalmış olsan merak etme belli olurdu. Bu soruyu sorduğuna göre ya yaşın çok küçük ya da bu konularda hiç bilgin yok. Bilgilenmek için sitemizdeki yazıları okumanı öneririz.