Adetim geçtikten bir hafta sonra idrar testi yaptım negatif çıktı.

adetim gectikten bir hafta sonra idrar testi yaptım negatif cıktı sonraki gün tekrar yaptım negatif ama son kullnma tarihi geçikti yanıltır mı beni şimdi bacaklarım ağrıyo gögüslerim acıyo cok

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüyseniz test yaptırmanıza gerek yok. Hamile değilsinizdir.